Podpořte nás

Už 24 let pomáháme lidem s roztroušenou sklerózou napříč celou republikou. Pomáháme tam, kde končí možnosti veřejného pojištění. Pomáhejte, prosím, spolu s námi!

Líbí se vám, co děláme? Přispějte nám.

Převodem na účet
Běžný účet: 19-2833670227/0100
Komerční banka, a. s.

On-line prověřenou platební bránou → zde.

POMOZTE FINANČNÍM DAREM
Staňte se dárcem důvěryhodné neziskové organizace. Přispějte on-line jednorázově nebo si nastavte na svém účtu trvalý příkaz a zvolte pravidelnou podporu. Umožníte naši finanční pomoc lépe plánovat. Děkujeme Vám.

Pomozte a bude pomoženo i vám, darujte a budete obdarováni.

POŠLETE DÁRCOVSKOU SMS VE TVARU
DMS IMPULS 30
DMS IMPULS 60
DMS IMPULS 90
DMS IMPULS 190
na číslo 87 777

Cena DMS je 30, 60, 90 nebo 190 Kč, z nichž Nadační fond IMPULS obdrží 29, 59, 89 nebo 189 Kč.
Více na www.darcovskasms.cz.

POŠLETE TRVALOU DÁRCOVSKOU SMS VE TVARU
DMS TRV IMPULS 30
DMS TRV IMPULS 60
DMS TRV IMPULS 90
DMS TRV IMPULS 190
na číslo 87 777

Po dobu neurčitou, a to až do doby, kdy trvalou DMS odvoláte, Vám bude stržena prostřednictvím DMS každý měsíc zvolená částka 30, 60, 90 nebo 190 Kč ve prospěch Nadačního fondu IMPULS. Více na www.darcovskasms.cz.

Naše finanční podpora je zcela transparentní a dlouhodobá. Záleží nám především na tom, aby podporované projekty měly trvalý přínos a dopad na co největší počet pacientů. Děkujeme Vám.

VÁŠ DAR JE DAŇOVĚ ODČITATELNOU POLOŽKOU
Fyzické osoby (i zaměstnanci) si mohou odpočítat v součtu až 15 % ze základu daně za předpokladu, že úhrnná hodnota daru byla minimálně 1 000 Kč nebo přesáhla 2 % ze základu daně. Právnické osoby mohou odečíst až 10 %, minimálně 2 000 Kč v případě, že celková hodnota daru činila alespoň 2 000 Kč.

STAŇTE SE PARTNEREM NAŠICH AKCÍ
Zaujala Vás jakákoliv z akcí Nadačního fondu IMPULS, ať jsou to pravidelné benefice, cvičební maraton MaRS či Koncert pro IMPULS? Rádi byste se zařadili se i Vy mezi naše partnery a podporovatele? Kontaktujte nás.

STAŇTE SE DOBROVOLNÍKEM
Zapojte se osobně do veřejně prospěšných aktivit naší organizace. Nabízíme možnost dobrovolnické příležitostné či dlouhodobé práce. Využijeme Vaši pomoc při organizaci benefičních akcí, informačních kampaní, uvítáme i nárazovou administrativní výpomoc či překlady textů. Máte-li zájem se osobně angažovat v dobrovolnické práci, kontaktujte nás.

USPOŘÁDEJTE SBÍRKU PRO IMPULS
Pořádáte zajímavou sportovní či kulturní akci? Chtěli byste ji spojit s dobročinným účelem a věnovat vstupné či jeho část Nadačnímu fondu IMPULS? Nebo nám dát prostor, abychom informovali návštěvníky, jak mohou pomoci lidem s roztroušenou sklerózou? Neváhejte a kontaktujte nás.