Přehled sportovišť v ČR a SR

 

Město Termín Místo cvičení Co cvičíme? Kontakt Nebojte se obrátit na:
Brno 3. 3. 10.00 – 17.00 Lázeňské a relaxační centrum Rašínova 12, Brno Kruhový trénink, cvičení s gumou, na čočkách, v tanečním rytmu, posilovna – měříme najeté km, cvičení v bazénu Vlasta Blatná vlastablatna@seznam.cz
Brno 2. – 3. 3.                        pá 16.00 předcvičení                18.00 – 24.00       

so 10.00 – 18.00

Dětské centrum TJ Sokol Brno 1 Kounicova 20/22, Brno Cvičení dětí, rodičů s dětmi, pohybově taneční terapie a jiné, Přednáška: Chodidlo – stabilita   https://projektlokomoce.webnode.cz/
Bratislava 2. 3. 18.00

3. 3. 18.00

Fakulta telesnej výchovy a športu UK v Bratislave – FTVŠ,                                   Nábr. arm. gen. L. Svobodu 9, Bratislava 24 hodin cvičení – plavání, tai-chi, skupinová cvičení… a mnoho dalšího, podrobný program doplníme. Ingrid Menkyova ingridmenky@gmail.com
České Budějovice 3.3. so                             9.00 – 18.00 Fitness Metropol, Senovážné nám. 2 Č. Budějovice rekondiční cvičení, cvičení pro krásu duše a těla, jóga v denním životě, pilates a další, vystoupení mladých karatistů Věra Švábová roska@roska-cb.cz
Hradec Králové 3. 3.

10.30 – 11.30

Centrum pro integraci osob se zdravotním postiženým Královéhradeckého kraje, o.p.s, Jana Černého 8/28, Hradec Králové – Věkoše rehabilitační cvičení Alice Pilařová roskahk@seznam.cz
patasv@seznam.cz
jankal113@gmail.com
Jihlava 3. 3.                                9.00 – 12.00 Fitness Fitpeople Bedřichov, 8. března 2a, Jihlava Kruhový trénink a rehabilitační cvičení Jitka Večeřová roska.ji@centrum.cz
Kalná nad Hronom  3. 3.                        12.00 – 13.00 Telocvičňa na ZŠ, Školská 11, 935 32  Kalná nad Hronom    Angela Wieslová angela.wieslova@gmail.com
Karlovy Vary 3. 3.

sraz  v 10,30                               

restaurace Ventura pub – Evropák Pořádáme společnou procházkou Tuhnickým lesem v Karlových Varech spolu s dětmi, psi, nordic walking holemi – každý dle svých možností a ve svém tempu. Lenka Geierová lenka.geierova@gmail.com
Kouřim upřesníme ZŠ Miloše Šolleho Kouřim, ulice Československé armády 626 Orientační běh pro všechny věkové kategorie   magdalena.randikova@seznam.cz
Kroměříž 2. 3. 18.00 – 21.00 Sportcentrum Paráda, Tovačovského 3250, Kroměříž Zdravotní skupinové cvičení, velké balony, kruhový trénink, posilovna, spinning Pavlína Kovalová roskakromeriz@seznam.cz
Liberec 3. 3. 9.30 – 12.30 Aerobic studio ENDORFIN,  Pražská ulice (budova Brouk a Babka – 3. patro), Liberec 9.30-10.30 kruhový trénink, 10.30-11.30 břicho, záda a 11.30.- 12.30 zdravotně funkční cvičení. Veronika Borkovcová roska-liberec@seznam.cz
Most 2. 3. 17.00 – 19.00 SPORTOVNÍ HALA MOST, tř.Budovatelů 112/7 Latino Dance FIT, jóga, Bossu  Jarmila Hlaváčová ajahlavackova@seznam.cz
Nový  Bor 3. 3.                          14.00 – 17.00 ZŠ Arnultovice, Gen. Svobody 114                                             kruhový trénink, skládání puzzle  Karla Jínová roska@roska-ceskalipa.cz
Nový  Bor 3. 3.                          14.00 – 17.00 Fitness OLYMP, Gen. Svobody 355 běžící pásy, jízda na kolech, šlapadla Karla Jínová roska@roska-ceskalipa.cz
Olomouc 2. 3.

14.00 – 15.00

15.00 – 16.00

Sraz na procházku: na náměstí před radnicí, pod orlojem

cvičení: OÚN, Jungmannova 25 – tělocvična

Krokování Olomoucí, outdoor&cvičení Jana Nakládalová roska.olomouc@seznam.cz
Frýdek – Místek a Ostrava 2. 3. 16.00 – 20.00 Sanatoria Klimkovice, Hýlov 24 kruhový trénink, tai-tchi, rekondiční cvičení Helena Nováková roska.fm@centrum.cz
Plumlov(Prostějov) 3.3.2018

9:00-10:00 hod

tělocvična ZŠ Plumlov Aerobic,posilování a strečink Hlaváčová Gabriela tel:774846069
Plzeň  3. 3.                          10.00 – 16.00 KRAŠOVSKÁ                                                              Aktivity centrum Plzeň, Krašovská 1696/30, Plzeň Skupinové cvičení, ergoterapie, jóga, kruhový trénink Petr Šindelář roska.plzen@seznam.cz
Poděbrady 3. 3.                          17.30 – 22.00 Fitness Aréna – Centrum zdravého pohybu, Pionýrů 50, Poděbrady 17:30-18:45 Dynamické posilování s prvky pilates                                          17:00-22:00 kruhový trénink                 19:00- ráno doplňkový program,  s přespáním pro děti  Renata Větrovská fitness-arena@seznam.cz
Praha 2. 3. 18.00 – 3. 3. 18.00 FitnessAction, Štúrova 1284/20, Praha 4 Kruhový trénink, jóga, pilates, tai-chi, relaxace   novotna.klara.k@gmail.com     katerina.bem@seznam.cz
Praha 9 upřesníme Rehafit, o.p.s. (3. patro), Gen. Janouška 902, Černý Most- Praha 9, 19000 cvičení i na vozíčku Hana Emrová www.rehafit.cz  emrova@rehafit.cz
Praha 6 2. 3. 18.00 – 19.30 Rehabilitace Be Balanced, Rybničná 18/1, Praha 6 18:00 Zdravá záda                                   18:30 Core and animal movements       19:00 Indoor slackline Simona Reichertová reichertova@bebalanced.cz
Ružomberok 3. 3.                        13.00 – 17.00 A.Bernoláka 1 031 01 Ružomberok  Hotel Kultúra   Jarmila Fajnorová szsm.slovakia@gmail.com
Teplice 3. 3. 9.00 – 15.00 ZŠ RVMP Buzulucká 392 – vchod do tělocvičny z ulice Duchcovská kruhový trénink, doprovodné workshopy: UJEP – kreativní terapie, DDM Duchcov – hudba a pohyb, firma Stargen – moderní rehabilitační systémy Andrea Mareshová KocourkovaAndrea@seznam.cz
Trnava 3. 3.                        12.30 – 16.00 Klub SM Trnava, Vančurová 1, 917 01 Trnava    Beáta Kuracinová debatka@centrm.sk
Uherské Hradiště 3. 3.                        10.00 – 16.00 Město Kunovice, Panská 9 Cvičení na balonech, kruhový trénik Alena Filová Zedníčková alena.zed@seznam.cz
Ústí nad Orlicí 3. 3.                        12.00- 13.00 Tělocvična GOLEM GROUP, Mírová 891 561 51 Letohrad posilovací, protahovací cvičení Hana Pauková​​ hanapauk@seznam.cz  
roska.uo@seznam.cz
Velké Losiny 2. – 3. 3. v rámci programu Termální lázně Velké Losiny, Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny                         Termální park Vrámci lázeňského programu 🙂 Stanislava Kopecká sales@lazne-losiny.cz
Vranov nad Topľou 3. 3.                        13.00 – 16.00 Dom kultúry, M.R. Štefánika 875/200, 093 01 Vranov nad Topľou   Valeria Sivuličová valeriasivulicova@gmail.com
Žďár nad Sázavou 2. – 3. 3.

18.00-20.00
8.00-18:00

Klub seniorů, tělocvična, Dolní 1   Milena Čermáková milena.cermakova@seznam.cz
Žireč u Dvora Králové n. L. 2. 3.  18.00 – 23.00 Domov sv. Josefa Žireč, Žireč 1, Dvůr Králové n. L., tělocvična – Dům sv. Damiána Kruhový trénink, pilates, míče                 Michaela Hospodková hospodkova@dsj-zirec.cz